menu

CZ | EN

« Zpět

Představení projektu

Nové moderní bydlení v pražské exkluzivní lokalitě Hřebenka.

 

Každý jednou dospěje do situace, kdy se rozhodne najít si nové a lepší bydlení. Někteří z nás hledají svůj první byt, jiní potřebují více prostoru a další hledají byt vyšší kvality, úrovně a v lepší lokalitě, než ten stávající. Zvažujeme výhody a nevýhody jednotlivých lokalit, studujeme dispozice jednotlivých bytů. Snažíme si najít bydlení svých snů. Projekt Rezidence na Hřebenkách dokáže splnit všechny takové požadavky a to nejen exkluzivní lokalitou (která Vás upoutá spektrem rozmanitých uliček a domů, které se zde nachází, a její blízkostí do centra města), ale též vysokou kvalitou použitých materiálů.

 

Projekt Rezidence na Hřebenkách vznikl mezi ulicí Podbělohorská, Na Hřebenkách a Pod Lipkami na Praze 5. Rezidence Na Hřebenkách je umístěna ve svahu Strahovského kopce vedle parku Klamovka v oblasti známé jako Hřebenky. Jedná se o jednu z nejvyhledávanější pražských lokalit k bydlení, která v současné chvíli zastiňuje i takové lokality jako Ořechovka a Hanspaulka. Bydlet na Hřebenkách znamená mít skutečně luxusní rezidenční adresu. Znamená to bydlet v centru města a přitom bydlet v zeleni, mít v blízkosti široké nákupní možnosti i kompletní dopravní spojení.

 

Zajímavě koncipovaný dům rozdělený do tří sekcí se společným 1. a 2. podzemním podlažím obsahuje 33 bytových jednotek. Promyšlené dispozice bytů nabízí většinu jižně orientovaných obývacích pokojů s výhledem na smíchovské údolí a severně orientovaných ložnic. V suterénu budovy je budován dostatek parkovacích míst a sklepních kójí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace