menu

CZ | EN

Rezidence Na Hřebenkách spolupracuje a doporučuje:


Hotel Rott - čtyřhvězdičkový hotel v samém srdci Starého Města v Praze vedle Staroměstského náměstí. Jedinečný výhled z pokojů přímo na Pražský hrad nebo na Malé náměstí s historickou kašnou.

Restaurace Nuance - restaurace je umístěna do přízemí hotelu Rott vedle Staroměstského náměstí. Kromě tradiční české kuchyně dále nabízí zejména zvěřinové speciality. Kavárna, která je součástí restaurace, byla oblíbeným místem světově známého spisovatele Arnošta Lustiga.

Apartmánhotel Jítrava a Hostinec U podkovy -  Rodinný hotel Jítrava nabízí nadstandardní ubytování ve stylových apartmánech v srdci Lužických hor, v obci Jítrava. Ubytování, vybavení hotelu i služby vysoce převyšují standardy tohoto regionu. Je zde možnost pronájmu tenisových kurtů, sauny, wellnes, wi-fi či v zimě projížďky na saních. Součástí hotelu je vyhlášená restaurace Hostinec U podkovy. Předností jsou vlastní bylinky, BIO zelenina a BIO chov jehněčího a telecího. A také vlastní revír – v sezóně čerstvá zvěřina.

Nové byty ve Kbelích - v posledních patrech nových vila domů ve Kbelích vznikly díky ustupujícím podlažím nadstandardní prostorné byty s terasami a výhledem až do Českého středohoří.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace