menu

CZ | EN

« Zpět

Lokalita

Ladronka, Klamovka, obora Hvězda a další...

 

Adresa projektu Rezidence Na Hřebenkách je U Okrouhlíku 3328, Praha 5. Je umístěn do krásné pražské lokality známé jako Hřebenka. Katastrálně toto území spadá pod Prahu 5  - Smíchov. „Hřebenka“ byl středověký název usedlosti, jež se rozprostírala na svazích Smíchova v tehdejší době porostlé vinicemi a chmelnicemi. Na přelomu 19. a 20. století a zejména v období první republiky nastal v této pražské čtvrti velký stavební rozmach a vznikla tak luxusní rezidenční část Prahy.

Jižní strana Strahovského kopce zajišťuje klidné prostředí v zeleni. Přes ulici se nachází park Klamovka a kousek do kopce pak Petřín a Strahov a o kousek dál Ladronka s oborou Hvězda.

V docházkové vzdálenosti lze nalézt plnou občanskou vybavenost v podobě škol, školek, lékařů, obchodů i dalších. Prohlédněte si naší interaktivní mapu a přesvědčte se, že je v okolí právě to, co zajímá právě Vás. Vše je doplněno 5 minut vzdáleným pětihvězdičkovým obchodním a zábavním centrem Nový Smíchov.

Přes klidnou a zelenou lokalitu jsou Hřebenka velmi dobře dopravně dostupná. Pro spojení s centrem lze využít Plzeňskou ulici nebo přejet přes Strahov. Zastávka autobusu Nad Klamovkou je vzdálena minutu od domu, cesta na stanici několika tramvají Klamovka zabere minut 5.

 
 
 

Připravili jsme pro Vás interaktivní mapu okolí Rezidence Na Hřebenkách, která Vám pomůže danou lokalitu přiblížit. Vytipovali jsme nejzajímavější a nejdůležitější prvky okolí a rozdělili je do několika skupin. Zjistětě si, zda Hřebenka splňují Vaše požadavky na ideální místo k bydlení, zda jsou vhodným místem pro život s dětmi či pro odpočinek pro starší páry. Získejte představu o vzdálenostech.
 

Stačí zakliknout příslušnou oblast zájmu a na mapě se Vám ukáže přesné umístění daného bodu.
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace