menu

CZ | EN

« Zpět

Bytové jednotky

Prostorné byty s fantastickým výhledem na smíchovské údolí. To je projekt Rezidence Na Hřebenkách

 

V rámci projektu Rezidence na Hřebenkách bylo vybudováno 33 bytových jednotek rozdělených do následujících kategorií:
1+kk - 4 bytové jednotky
2+kk - 7 bytových jednotek (z toho 1 mezonetová)
3+kk - 17 bytových jednotek (z toho 1 mezonetová)
4+kk - 5 bytových jednotek (z toho 2 mezonetové)

K bytům v 1.PP náleží prostorné předzahrádky. Byty ve vyšším podlaží mají jeden či dva balkony. Architektura domu umožnila vybudovat prostorné terasy pro byty ve dvou posledních patrech.

Bytům dominují obývací pokoje, které jsou u většiny bytů jižně orientované. Ložnice naopak byly umístěny do chladnější, severní části domu. Promyšlené dispozice bytů nabízí i praktické komory, šatny a prostory vytvořené pro umístění vestavěných skříní. Nabídka bytů je k dispozici zde.
 
Byty byly realizovány ve vysokém standardu vybavení a zařizovacích předmětů tak, aby byly splněny požadavky i toho nejnáročnějšího klienta. Jako příklad uvádíme, že obklady, dlažby i zařizovací předměty byly již ve standardu realizovány produkty společnosti Villeroy & Boch, podlahy jsou dřevěné plovoucí, okna hliníková z německého profilu osazená izolačním trojsklem.  Standardy byly vybrané bytovou designérkou a splňují moderní požadavky na materiály, tvary i barvy.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace